Apie mane

 • Siuvimu užsiimu nuo pat jaunystės, tai visada buvo mano didžiausias hobis, o jų kūryba mane be galo džiugina: man patinka juos kurti, bandyti ir matyti galutinį rezultatą.

  Esu veikli moteris – tokia pati, kaip ir jūs - mano klientės. Kiekvieną dieną esu užsisukusi verslo, šeimos ir kasdienybės veikloje, o laviruojant tarp skirtingų veiklų ir reikalų, noriu atrodyti tvarkingai ir jaustis patogiai. Taip mano gyvenime atsirado laisvalaikio kostiumai, kurie papirko savo patogumu ir universalumu. Tad išdrįsau įdarbinti savo hobį ir pradėti eksperimentuoti kuriant laisvalaikio kostiumus.

  Testavau audinius, kūriau ir vis tobulinau naujus modelius… Tai, ką šiuo metu matome mano elektroninėje parduotuvėje yra kruopščiai atrinkti natūralūs bei trikotažiniai audiniai, kurie atitinka ne tik mano keliamus reikalavimus, tačiau palaipsniui pastebėjau, jog juos vertina ir mano klientės.

  Dažnai laisvalaikių kostiumų kūrėjai daugiausia orientuojasi į patogumą, tačiau mano tikslas kitoks. Noriu, jog laisvalaikio rūbai ne tik būtų kokybiški bei patogūs, tačiau ir puoštų jus dirbant ar sukantis kasdienybėje.

   

  Kodėl Pluke24.lt turėtų tapti jūsų pasirinkimu?

  Jeigu manote, kad įsigydami Plukės gaminius gausite tik rūbus — jūs labai klystate. Kurdama kiekvieną naują rūbą ar planuodama jo modelį galvoju, ką papildomai ir netiesiogiai galiu jums pasiūlyti, kuo galėčiau jus nudžiuginti ir kaip prisidėti prie jūsų kasdienybės. Atsižvelgiant į dabartinį asortimentą drįstu teigti, kad papildomai gaunate:

  • Tvarumą — rūbai siuvami iš audinių, kurie yra ilgaamžiai: neišsitampo, greitai nenublunka, nesiburbuliuoja. Visa tai tam, kad kiekvienas mano kurtas rūbas jūsų spintose apsigyventų ilgam.
  • Patogumą — su Plukės rūbais jauku leisti laiką, jie leidžia laisvai judėti, nespaudžia.
  • Stilingumą — dėl paprastų ir laikui nepavaldžių modelių, rūbai lengvai derinami ir pritaikomi skirtingai kasdienybei.
  • Individualumą - kiekvienas modelis gali būti pakoreguotas atsižvelgiant į jūsų išmatavimus. Reikia ilgesnių ar trumpesnių rankovių? Mes tai įgyvendinsime! Nes kiekvienas laisvalaikio drabužis siuvamas tik gavus užsakymą.
  • Platų dydžių pasirinkimą - todėl asortimente rasite nuo XS iki 3XL rūbus. Mūsų tikslas, jog kuo daugiau moterų atrastų sau tinkančius ir jaukiai priglundančius laisvalaikio kostiumus.

   

  Atsiliepimai: